Cestovní průvodce pro Vídeň & rakouské kultury: TourMyCountry.com

Vítejte na TourMyCountry.com, osobní průvodce pro Rakousko se zaměřením na Vídeň. Stránka byla přeložena do automatického překladu programu, tedy můžete najít nějaké legrační chyby. Většina ostatních obsahu této webové stránky je angličtina. Zde najdete přehled o tématech, která se vztahuje tento průvodce.

Zvláštní věc, o této příručky je to, že byl napsán místní: Jsem sám Rakouska, původně od Salcburku. Žiju teď ve Vídni, kde jsem pracovat jako novinář. Cílem mé letenky je poskytnout osobní, subjektivní informace o Rakousku a zejména na Vídeň. Tímto způsobem se můžete dozvědět, jak se místní zkušenosti této země. Turisté často vidět jen zkreslený obraz dokonalý obraz-Rakousko, pokud máte zájem o vyvážený pohled, mohlo by to být perfektní stránky pro vás. Je rozdělena do šesti kategorií.

1). Souvislosti: Informace o kulturu, historii a současný život v Rakousku. Zahrnuje praktické rady pro plánování dovolené.

2.) Prohlídky: Informace o turistické zajímavosti v jednotlivých provinciích Rakouska. Tato sekce má velký důraz na Vídeň, hlavní město.

3). Výlety a výlety: Doporučené trasy a články o některých oblastech v Rakousku. Informace pro lidi, kteří chtějí cestovat s tématem.

4.) Fotografie: Galerie fotografií z Rakouska. Tato kategorie obsahuje velkou sbírku fotografií z Vídně.

5.) Stravování a kuchyně: Informace o rakouské kuchyně, restaurace a kuchyně. Zahrnuje tradiční recepty.

6.) Činnost: Informace o lyžování v Rakousku, turistika, hudební festivaly a jiné věci na práci.

Doufám, že vás můj průvodce užitečné a přeji Vám skvělé pobyt v Rakousku! Pokud nechcete mluvit anglicky vůbec, možná budete chtít vyzkoušet překladu nástroj, který jsem použil pro tuto stránku. Klikněte zde: http://translate.google.com/TourMyCountry.com