Travel Guide Wiednia i Austrii Kultura: TourMyCountry.com

Zapraszamy do TourMyCountry.com, osobisty przewodnik dla Austrii, koncentrując się na Wiedeń. Ta strona została przetłumaczona przez program automatycznego tłumaczenia, dlatego można znaleźć jakieś zabawne błędy. Większość innych materiałów na tej stronie jest angielski. Tutaj znajdziesz przegląd zagadnień, które są objęte tym przewodnik.

Specjalne rzeczy na temat tego przewodnika jest to, że został napisany przez lokalne: Jestem austriackiej sobie, pochodzi z Salzburga. Ja mieszkam w Wiedniu, gdzie pracował jako dziennikarz. Celem mojej przewodnik jest dostarczenie osobiste, subiektywne informacje na temat Austrii, a zwłaszcza w Wiedniu. W ten sposób można się nauczyć lokalnych doświadczeń tego kraju. Turyści często widzimy tylko zniekształcony obraz obraz-Austria idealne, jeśli szukasz zrównoważonego widzenia tej stronie może być idealnym miejscem dla Ciebie. Jest on podzielony na sześć kategorii.

1). Dodatkowe informacje: Informacje na temat kultury, historii i współczesnego życia w Austrii. Zawiera praktyczne porady dotyczące planowania wakacji.

2). Atrakcje: Informacje na temat atrakcji turystycznych w poszczególnych prowincjach Austrii. Ten rozdział koncentruje się na Wiedeń, stolica.

3). Wycieczki krajoznawcze oraz wyjazdy: Proponowane trasy i artykuły na niektórych obszarach, w Austrii. Informacje dla osób, które chcą podróżować z tematu.

4.) Zdjęcia: Galerie ze zdjęciami z Austrii. Ta kategoria zawiera ogromny zbiór zdjęć z Wiednia.

5). Jadalnia i Kuchnia: Informacje o austriackiej kuchni, restauracji i kuchni. Zawiera tradycyjnych receptur.

6). Inne: Informacja o narty w Austrii, turystyka, festiwale muzyczne i inne rzeczy do zrobienia.

Mam nadzieję, że mój przewodnik przydatny i życzymy udanego pobytu w Austrii! Jeśli nie mówisz po angielsku w ogóle warto próbować narzędziem służącym do tłumaczenia, że stosowane do tej strony. Kliknij tutaj:  http://translate.google.com/


TourMyCountry.com