Gezi Rehberi Viyana ve Avusturya için Kültür: TourMyCountry.com

Welcome TourMyCountry.com, Viyana odaklanarak Avusturya için kişisel bir seyahat rehberi için. Bu sayfa otomatik çeviri programı tarafından, bu nedenle bazı komik hatalar bulabilirsiniz çevrilmiştir. Bu web sitesindeki diğer içeriğin çoğu İngilizcedir. Burada bu seyahat rehberi kapsadığı konularda genel bir bakış bulacaksınız.

Bu kılavuz hakkında özel bir şey, bir yerel tarafından yazılmış bir not: Ben kendimi, aslında Salzburg Avusturyalı am. Ben Viyana şimdi, burada ben bir gazeteci olarak çalışmaya yaşıyorum. Seyahat kılavuzun amacı Avusturya kişisel, subjektif bilgi ve Viyana özellikle sağlamaktır. Bu şekilde, nasıl bir yerel deneyimler bu ülkeyi öğrenebilirsiniz. Turistler genellikle resmi-mükemmel Avusturya sadece çarpık görüntüyü görmek; eğer dengeli bir görünüm için bu web sitesi sizin için mükemmel olabilir arıyoruz. Altı kategoriye ayrılmıştır.

1.) Amaç: Bilgi kültür, tarih ve Avusturya çağdaş yaşam. Bir tatil planlama için pratik tavsiyeler içerir.

2.) Çevre gezileri: Bilgi gezi konumlar üzerine Avusturya ayrı ilde. Bu bölümde Viyana güçlü bir odak var, sermaye.

3.) Turlar ve Geziler: Önerilen güzergahlar ve makaleler Avusturya belirli alanlar üzerinde. Bilgi olan bir tema ile seyahat etmek isteyenler için.

4.) Fotoğraflar: Avusturya fotoğrafları ile Galeriler. Bu kategoride Viyana fotoğrafları geniş bir koleksiyonu içerir.

5.) Yemek ve Mutfak: Bilgi Avusturya mutfağı, restoran ve aşçılık gör. Geleneksel yemek tarifleri içerir.

6.) Faaliyetler: Bilgi Avusturya, yürüyüş, müzik festivalleri ve yapacak başka şeyler kayak gör.

Sana seyahat rehberi faydalı bulabilirsiniz ve Avusturya büyük bir kalmak isteyen umut! Eğer hiç İngilizce bilmeyen, sen bu sayfa için kullanılan çeviri aracı denemek isteyebilirsiniz. Tıklayın:  http://translate.google.com/TourMyCountry.com